זכרון יעקב | zichron-yaakov

שריף חדש בא לזכרון יעקב

רב-פקד אבי דניאלי, תושב חיפה נשוי ואב ל-3 ילדים, ימלא את מקומו של רפ”ק אבי אדרי, מפקד התחנה אשר יוצא לקורס לפיקוד ומטה.
שריף חדש בא לזכרון יעקב
תושבי זכרון-יעקב והסביבה יצטרכו מעתה להתרגל למפקד החדש של תחנת המשטרה: רפ”ק אבי דניאלי, אשר ימלא את מקומו של רפ”ק אבי אדרי, מפקד התחנה הנוכחי אשר יוצא לקורס לפיקוד ומטה. על כך מדווח דוד בר יוסף, כתב המקומון “גפן” היוצא היום בישוב.

Avi Danieli_t180k-n_5-2-05_01.jpg

רפ”ק אבי דניאלי, אינו חדש באזור שכן בין השנים 1998-2000 כבר שירת בתחנה הזכרונית בתפקיד ראש מדור הסיור וגם אז החליף את רפ”ק אבי אדרי.

הפעם יש לשני העמיתים שאיפה משותפת ולפיה יזכה רפ”ק אדרי בקידום במסלול שירותו בתום הקורס ואילו רפ”ק דניאלי, יקבל את התקן הקבוע של התחנה.

רפ”ק אבי דניאלי, תושב חיפה נשוי ואב ל-3 ילדים, התגייס למשטרה בשנת 1990 לאחר שירות של 5 שנים בצה”ל, מהן שנתיים כקצין מפקד סוללה בתותחנים והחל את דרכו במדים הכחולים ביחידת ה”מסתרעבים”.

לאחר מכן, שירת רפ”ק דניאלי בסיור במשטרת חיפה, בבילוש בזבולון, עבר קורס קצינים משטרתי ועסק בהדרכה בביה”ס הארצי של המשטרה ושימש קצין יחידת סיור בחיפה וקצין יחידת סמים בעיר הכרמל, קודם שהגיע לזכרון יעקב והחליף כאן את רפ”ק אבי אדרי, במשך שנתיים כראש מדור הסיור.

בתום הפרק הזכרוני של חזר רפ”ק דניאלי, לשמש מפקד מחלקה בקורס הקצינים, אחר כך היה לקצין סיור בחיפה ובמשך שנה ו-4 חודשים היה מפקד תחנת “הדר” בחיפה עד שנסגרה התחנה הנסיונית הזאת והוא חזר להיות קצין סיור לפני שמונה לשמש מעתה ממלא מקום מפקד תחנת משטרת זכרון-יעקב.

“אני מכיר את זכרון-יעקב והאזור סיפר רפ”ק דניאלי, המפקד החדש לעיתונאי דוד בר יוסף; “ובתקופה בה שרתתי כאן בעבר היו לא מעט ארועים ובהם שריפות והצפות, התרסקות מטוס “בסקאי-קלאב”, מסיבת-המילניום בבנימינה ו”מהומות אוקטובר” בעקבותיהן גם העדתי בפני “וועדת-אור” המפורסמת”.

רפ”ק דניאלי והוסיף: “השנוי שחל באזור, מתבטא כמובן בסיפוח גבעת-עדה וגבעת-ניל”י לאחריות התחנה, דבר שלא היה בתקופתי ובאופן כללי, אני מצוי כרגע בשלבי בחינת המצב בשטח, בפגישות עם ראשי הרשויות המקומיות ובלימוד מקרוב של הבעיות העיקריות עמהן נמשיך להתמודד גם הלאה”.

רפ”ק דניאלי מסר עוד, כי בכוונתו גם להמשיך את המפגשים המתקיימים עם תושבי האזור בתחנת המשטרה בימי חמישי.

צילום; המקומון “גפן” זכרון יעקב, בעריכת שמעון שגיא.

דילוג לתוכן